skip to Main Content
+90 0322 235 2078 info@agithafriyat.com.tr

Her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla AĞIT HAFRİYAT YIKIM VE İNŞAAT hizmetinizde. AĞIT HAFRİYAT olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için çaba sarfettik. Siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi oluşturduk. Web sitemiz üzerinden bizle temasa geçebilir, firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz.

AĞIT HAFRİYAT Ticaret hayatına 1995 yılında başladı. İlk etapta Bekoloder ile faliyet gösteren firmamız yakın zamanda filomuza katılan Ekskavatör Kamyon Çekici ile gücümüzü yükselttik. Şuan Adanan’nın en büyük firmalarından biri olan AĞIT HAFRİYAT Türkiyenin en iyi firmaları arasına girmek için çalışıyor. Bu uzun serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler.

Web sitemizde siz değerli müşterilerimiz için ürün resimlerini tanıtacağız. Web sitemizin blog alanından sizlere sektörümüzle ilgili son güncel konuları paylaşacak, alacağınız ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız. İletişim bölümünden sizle kontak kuracak eleştirilerinizi ve yorumlarınızı dinleyecek ve sorununuz varsa çözüm bulacağız. Her işin dijital ortamda yürüdüğü günümüzde firma olarak her türlü gelişime hazırlıklıyız.

Back To Top